WhatsApp
Bizi Arayın

Elegan Estetik Plastik Cerrahi ve Medikal Estetik Kliniği – Kayseri

Pzt – Cmt 09:00 - 19:00
velashape
velashape 2

VelaShape III

Radyofrekans + Infrared + Vakum + Mekanik Masaj

VelaShape III, kadınların vücutlarından hoşnutsuz olmalarına neden olan bölgelerin tedavisi için uygulanan ameliyatsız bir yöntemdir. Gözle görülür şekilde incelme, şekillenme yaratan VelaShape III tedavisi, son derece konforlu olan bu işlemdir. Tedavisinin etkinliği, yapılan klinik çalışmalarla da desteklenmektedir.

VelaShape III, yağ dokusunun hacmini azaltmak için elōs teknolojisi ile vakum teknolojisini birleştiren ilk ve tek tedavi yöntemidir. Üstelik sadece sıkılaşma, bölgesel zayıflama, incelme ve selülit problemlerinde değil çatlakların görünümünü hafifletmekte de son derece etkilidir.

VelaShape III Hangi Bölgelerde Uygulanabilir?

Velashape III, en çok kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulanır. VelaShape cihazlarında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör (VSmooth & VContour) tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi için tasarlanmıştır.

Yapılan klinik çalışmalar sonucu, hastaların karın bölgesinde yaklaşık 2.5, bacak bölgelerinde ise 1.5 cm’lik bir incelme gözlenmiştir. Bu tedavinin uygulandığı yeni doğum yapmış hastaların, 100’ünün 97’si sonuçlardan son derece memnun kaldığını bildirilmektedir.

Fiyat Bilgisi İçin;

    VelaShape III Avantajları Nelerdir?

    VelaShape® III, bölgesel incelme konusunda FDA tarafından onaylı bir ameliyatsız cilt gençleştirme ve germe teknolojisidir. Kızılötesi ışınlar, vakum ve mekanik mesajı bir arada kullanan tek teknoloji olan VelaShape III diğer yöntemlerin aksine, klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, etkinlik ve güvenilirlik garantisi verebilir.

    VelaShape III Tedavisi Sırasında Acı Hisseder Miyim?

    Hastaların çoğu, tedaviyi son derece rahat ve konforlu bulmaktadır. İşlem sıcak derin doku masajına benzetmektedir. Seans sonrasında işlem yapılan bölgede hastanın sıcaklık hissetmesi son derece normaldir.