WhatsApp
Bizi Arayın

Elegan Estetik Plastik Cerrahi ve Medikal Estetik Kliniği – Kayseri

Pzt – Cmt 09:00 - 19:00
silkpeel
silkpeel

SilkPeel Cilt Bakımı: Cilt Tedavileri ve Cilt Bakımı

SilkPeel ™ cilt tedavileri ve bakımı için geliştirilmiş en yenilikçi ve patentli medikal estetik cihazdır. Tek seansta ipeksi bir cilt sağlayan ve bunu en etkili tedavi ve bakım yöntemini (cilt soyma ve cilde etkili solüsyonları nüfuz ettirme ve lenf drenaj) yöntemlerini aynı anda uygulama imkanı veren hızlı ve ağrısız bir yöntemdir. Silkpeel, yüz gençleştirme, vücut gençleştirme ve sivilce tedavileri için kullanılabilmektedir. Silkpeel ile yüz gençleştirme tedavisi, hiperpigmentasyon, kırışıklık, cilt kuruluğu, yağlı cilt, rutin cilt bakımı ve dudak çatlakları tedavilerinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda vücut için, sırt akneleri tedavisi, folikülit, siyah noktalar ve tüm vücuttaki deri çatlakları, kuruluğu ve selülit tedavisi gibi konulara çözüm getirmektedir. Silkpeel sivilce tedavilerinde ise akne oluşumuna zemin hazırlayan tüm mekanizmalara karşı çözümler üretilir.

SilkPeel’in Diğer Cilt Gençleştirme Tedavilerine Göre Avantajları Nelerdir?

Silkpeel cilt gençleştirme ve sivilce tedavileri ön hazırlık gerektirmeksizin uygulanabilen tedavilerdir. İşlem sırasında acı duyulmaz ve işlem 20 dakika kadar kısa bir sürede tamamlanır. Silkpeel uygulamasından hemen sonra cildinizde ipeksi bir görünüm gözlemlenir. İşlem sonrasında ek bakım gerektirmeksizin güncel yaşantınıza dönebilirsiniz. Silkpeel cilt gençleştirme tedavisinin diğer tedavilere göre en önemli farklarından birisi, tedavinin yazın da uygulanabiliyor olmasıdır. Bu yüzden düzenli bakım ve maksimum fayda sağlamak mümkün olabilmektedir. Silkpeel, uygulandığı gün etkilerini gösterir. Bu sebeple önemli davetleriniz için vazgeçilmez bir bakımdır.

SilkPeel mikrodermabrazyon & dermalinfüzyon sisteminde toz kristal kullanılmadığı için geride partikül bırakmaz. Etkili bileşenler SilkPeel’in özel sistemiyle cilde nüfuz ettirilir. Bu solüsyonlardan Lumixyl Stanford Üniversitesi tarafından geliştirilmiş patentli bir decapeptid olup cilt lekelerinde etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Fiyat Bilgisi İçin;

  SilkPeel Leke Tedavisi

  SilkPeel Dermabrazon & Dermalinfüzyon sistemi ile cildin üst tabaksı istenilen derinlikte eşit olarak soyulabilir. Aynı anda uygulanan dermalinfüzyon ile cilt içine Lumixyl (Decapeptid) solüsyon nüfuz ettirilir. Lumixyl’in melazma dahil (doğum lekesi) leke tedavisinde etkinliği ve güvenliliği klinik çalışmalarla gösterilmiştir. Böylece soyma ve infüzyon işlemi deriye pürüzsüz ve lekesiz bir görünüm kazandırır.

  SilkPeel Kırışıklık Tedavisi

  SilkPeel ile gerçekleştirilen dermabrazyon sırasında hyalurinik asit içerikli solüsyonlar cilde nüfuz eder. Histolojik çalışmalarda gösterildiği üzere epidermis çok iyi nemlenir ve  ince kırışıklıklar  kaybolur.

  SilkPeel Sivilce Tedavisi

  SilkPeel ilaç tedavilerine yanıt vermeyen aktif aknelerin tedavisinde kullanılabilmektedir. Vakum sistemiyle hızla temizlenen cilde, aynı zamanda akneye karşı etkili solüsyonlar nüfus ettirilir. Bu tedaviyle ciltteki tüm siyah noktalar temizlenirken, akneye yatkın yağlı ciltlerin de yağ ve nem dengesi sağlanır. SilkPeel sırt ve kollardaki akne ve siyah noktalar için ilk seanstan itibaren pürüzsüz bir cilt sağlayan ideal bir tedavidir.

  SilkPeel Deri Çatlakları Tedavisi

  Gögüs ve benzeri hassas bölgelerde gözlenen deri çatlaklarının tedavisi için lazer ve peeling benzeri işlemler çok tercih edilmediğinden SilkPeel bu bölgelerin tedavisinde çok büyük avantaj sağlamakta ve açık dekolte ve bikini giyme korkusuna son vermektedir.